Gra wstępna pobudzająca wszystkie zmysły

Być może to stwierdzenie jest oklepane, ale nie ma jednego słusznego przepisu na idealną grę wstępną. Niestety. Gdyby istniał, to zapewne ludzie czerpaliby satysfakcję ze swojego życia erotycznego. Natomiast w dzisiejszych czasach można mieć wrażenie, że dobra gra wstępna to niespełniona fantazja erotyczna wielu kobiet i czynność, którą mężczyźni z uporem ignorują twierdząc, że nie mają czasu na takie zabawy, naprawdę nie mając pojęcia jak się za to zabrać. Zdradzimy Wam, że gra wstępna nie jest zarezerwowana wyłącznie dla związków w początkowej fazie rozwoju, które cechuje intensywność i romantyczność relacji. Jak „grać, żeby wygrać”?

Dobra gra wstępna

Wiele kobiet na pytanie o to, jak powinna wyglądać dobra gra wstępna, odpowie, że „jakkolwiek, byle by była”. Gra wstępna, która rozpali wszystkie zmysły i doprowadzi do wrzenia rzeczywiście może wydawać się obrazkiem rodem z hollywoodzkich komedii romantycznych, ale po bliższej analizie okazuje się, że pewne elementy naprawdę łatwo wprowadzić w życie. W końcu w grze wstępnej chodzi o to, by uwodzić słowami i czynnościami partnera lub partnerkę i przygotować ciała i umysły kochanków do satysfakcjonującego seksu i orgazmu, który stanowi rozładowanie całego napięcia. Czasem rozpalić do czerwoności może zwykła sugestia, częściej jednak potrzeba nieco więcej starań. O ile romantyczne kolacje przy świecach i winie wymagają dużo nakładów pracy i czasu, uwodzenie wcale nie musi się z tym wiązać, o czym przekonuje nas portal strefanamietnosci.pl.

Namiętny pocałunek

Przede wszystkim warto pomyśleć nad swoimi nawykami, jakie wykształciły się w kierunku ukochanej osoby i nieco je zmienić tak, by zaskoczyć drugą połówkę. Zamiast przelotnego buziaka przed wyjściem do pracy, zaserwujcie partnerce lub partnerowi namiętny pocałunek z przyparciem do ściany, a na pewno zostanie od zapamiętany w ciągu dnia. Pocałunki są wspaniałym elementem gry wstępnej oraz przyczyniają się do pogłębiania więzi między dwoma osobami, a według badań prowadzonych przez seksuologów – im dłużej trwa związek, tym para mniej się całuje, ponieważ z biegiem czasu coraz bardziej pochłania nas codzienne życie. Tymczasem warto nieco doszkolić się w zakresie wspaniałego całowania (https://www.strefanamietnosci.pl/jak-sie-dobrze-calowac/), by druga osoba nie mogła się od nas oderwać. W pocałunkowym repertuarze gra się szybkie i namiętne pocałunki, jak i powolne, coraz bardziej zachłanne całusy, poprzez smakowanie różnych części ciała. Na ciele kobiety strefy erogenne są rozmieszczone w różnych zakątkach, więc wytrwały mężczyzna może je badać do woli, przy okazji obserwując coraz większe zniecierpliwienie swojej pacjentki. Pocałunki można sobie dawać niemal wszędzie, nawet jeśli miałby to być dłuższy całus w policzek – warto praktykować ten zwyczaj na co dzień.

Erotyczne inspiracje

Aby uczynić swoje życie seksualne lepszym, trzeba szukać sposobów i inspiracji na jego urozmaicanie oraz zgłębiać wiedzę na temat seksu i złożoności ludzkiego ciała i umysłu. Ciekawym miejscem, w którym można poczytać o seksie i poszukać rad na przeróżne bolączki oraz pozbyć się fałszywych przekonań jest Strefa Namiętności. Seks jest bardzo ważnym elementem życia dorosłego człowieka, a spychanie swoich potrzeb na bok lub ignorowanie potrzeb partnera lub partnerki nikomu nie wyjdzie na dobre, a taki związek prawdopodobnie będzie się mierzył z większą ilością problemów. Niezaspokojenie seksualne prowadzi do frustracji i ogólnego niezadowolenia z życia, a nawet do zamieszania w gospodarce hormonalnej – należy więc cały czas pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie. Zaopatrzenie się w gadżety erotyczne też nikomu nie wyjdzie na złe!