Jeśli chwilowo brakuje Ci drugiej połówki, Sylwester okazuje się problemem. Czy to jednak oznacza chowanie się pod kocem i oglądanie „Pretty woman”? Nie! Rozwiązaniem jest sylwester dla singli.

Samotność w Sylwestra boli. Sylwester w domu z przyjaciółmi to oczywiście może być rozwiązanie. A co wtedy, kiedy wszyscy Twoi znajomi są „sparowani”? Możesz czuć się nieswojo. Jeśli na domówce będą „znajomi znajomych” szukających pary – świetnie. To doskonała okazja, żeby poznać kogoś nowego. Najdłuższa noc w roku jest też doskonałym pretekstem, by rzucić się na głęboką wodę i zdecydować na wyjście na miasto. Imprezy dla singli to okazja do zawierania znajomości zwłaszcza w sytuacji, gdy poruszasz się w zupełnie nowym środowisku. Samotnych (samodzielnych?) mniej lub bardziej z wyboru jest całkiem sporo i nie jest to żadnym dziwactwem. A rynek to dostrzegł i otwiera się na ich potrzeby. Czy warto iść na sylwestra dla singli?

Sylwester dla singli. Foto: Pixabay
Przebierana impreza dla Singli? Czemu nie! Foto: Pixabay.com

Sylwester dla singli – nie taki straszny

Jeśli jesteś zupełnie sama w nowym mieście albo po prostu chcesz wyjść poza krąg znajomych i upolować sobie kogoś – Sylwester dla singli będzie doskonałą okazją. Jeśli boisz się, że będziesz tego wieczoru podpierać ściany – to się mylisz. Organizatorzy zrobią wszystko, by zintegrować towarzystwo przy stoliku i już po chwili zaczniecie okupować parkiet. Jeśli myślisz, że jesteś jakaś dziwna albo wybrakowana – również jesteś w błędzie. Setki (a w skali kraju – tysiące) singli nie siedzą ze smutną miną w Sylwestra jedynie dlatego, że nie mają pary. Więc baw się dobrze! Z resztą, imprezy dla singli w Poznaniu i innych miastach organizowane są przez cały rok. Wystarczy poszukać w Internecie.

Sylwester dla singli. Foto: Pixabay
Na Sylwestra dla singli ubierz się pięknie, weź wygodne buty do tańca i uśmiech! Foto: Pixabay.com

Czego się spodziewać na sylwestrze dla singli?

Przede wszystkim w początkowej fazie spotkania możesz czuć się dziwnie. Możesz być spięta i niepewna. Ale nie jesteś w tym jedyna a organizatorzy mają w zanadrzu narzędzia, by uczestników zabawy do siebie zbliżyć. Mieszane stoliki, karteczki do wymieniania się telefonami, szybkie randki czy inne gry – to wszystko szybko pozwala przełamać pierwsze lody. A potem pozostaje jedynie bawić się do białego rana. Spodziewać się też można przynajmniej kilku nowych numerów w książce telefonicznej i „zaklepanych” kolejnych spotkań.

Czego nie robić na sylwestrze dla singli?

Imprezy dla singli są po to, żeby się poznać. Dobrze się bawić. Jednak to się nie uda, jeśli będziesz mieć minę jak chmura gradowa i rozmyślać, jaka to jesteś żałosna, bo tu wylądowałaś. Jesteś jedną z tych osób, które wzięły los w swoje ręce i chcą tę najdłuższą noc w roku spędzić radośnie. To naprawdę lepsze od samotnego płakania nad butelką wina. Dlatego Sylwester dla singli to miejsce, gdzie zły humor i czarne myśli zostawia się za sobą. Nie ma co siedzieć z nosem na kwintę i czekać, aż ktoś się zlituje. Zamiast tego warto uśmiechnąć się i zagadać do sympatycznego kolegi ze stolika obok. Przejść się na sesję szybkich randek. Dać się porwać do tańca. Po prostu rozluźnić i być tu i teraz. Nie zakładać, że już teraz zaraz musisz znaleźć drugą połówkę. Lepiej po prostu być ciekawą. Baw się więc dobrze i szczęśliwego Nowego Roku!