Jesteś sama w Sylwestra? Nie masz z kim spędzić tego wyjątkowego wieczoru? A więc nie smuć się, bo nie jesteś sama i… możesz mieć całkiem udany wieczór. Jak to zrobić?

Powody są różne. Może właśnie się wyprowadziłaś i nie znasz nikogo w mieście a przyjaciół masz daleko. Może akurat rozstałaś się z wieloletnim chłopakiem i w związku z tym nie masz ochoty na towarzystwo Waszych wspólnych znajomych. Przyczyn jest wiele ale skutek jeden – Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami a Ty nie masz planów. Tak naprawdę brak zaproszenia na imprezę sylwestrową nie oznacza, że musisz spędzić tę ostatnią noc starego roku, pijąc wino „na smutno” i dołując się oglądaniem komedii romantycznych. Nie musisz też cały wieczór „grać w gry”. Nie musisz siedzieć w domu z nosem na kwintę. Przeciwnie – pora wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować sobie ten szczególny czas. Jak?

Singielka Foto: Pixabay.com
Samotność może być wytchnieniem… ale nie w Sylwestra! Foto: Pixabay.com

Maraton filmowy w kinie

Wiele kin czy teatrów organizuje spektakle albo seanse. W kinowym fotelu możesz spokojnie, nie niepokojona przez nikogo, spędzić satysfakcjonująco ten wieczór. A potem spokojnie wznieść toast i powitać nowy rok. Brzmi ponuro i strasznie? Przeciwnie! A może zagłębisz się z jakimś sympatycznym nieznajomym w dyskusję o ostatniej gali oscarowej?

Sylwester dla singli

Jak przygotować się do Sylwestra dla singli i czego się spodziewać? .Przede wszystkim dobrej zabawy. Trzeba jedynie zabrać ze sobą dobre nastawienie. Sylwester dla singli to okazja do zawarcia zupełnie nowych znajomości. Przychodzą tu osoby bez pary a organizatorzy dokładają wszelkich starań, by towarzystwo dobrze się poznało i wymieszało. To okazja, by wytańczyć się za wszystkie czasy. Warunek powodzenia misji jest jeden: Pozytywne nastawienie. Jeśli się boisz, możesz skorzystać z portali dla singli i dedykowanych forów, by zawczasu zorganizować sobie towarzystwo.

Sylwester miejski

Zawsze też możesz udać się do centrum i posłuchać koncertów. Towarzystwo zazwyczaj jest otwarte na nowe znajomości, więc bywa, że zostaniesz wyściskana przez przechodzących opodal studentów z Erasmusa, życzących wszystkim przechodniom do siego roku. Baw się dobrze!

Może do klubu?

Odważne mogą kupić bilet na imprezę sylwestrową w jednym z klubów albo zarezerwować stoli i pojawić się na miejscu bez towarzystwa. Istnieje szansa, że przy odpowiednim nastawieniu wpadniesz komuś w oko i przetańczycie razem aż do świtu.

Sylwester w podróży

Możesz też wykorzystać czas wolny i wybrać się w bliższą lub dalszą podróż. Wędrówka solo wiele uczy i pozwala spojrzeć na świat z nowej perspektywy. Na Facebooku można też ogłosić się na jednej z dedykowanych grup i poszukać kompanki.

Singielka Foto: Pixabay.com
Sylwester to okazja na nowe rozdanie w życiu uczuciowym Foto: Pixabay.com

Nie jesteś sama

Przede wszystkim tego wyjątkowego dnia nie spuszczaj nosa na kwintę i pamiętaj, że nie jesteś ani sama ani jedyna. Może wykorzystasz media społecznościowe i poszukasz pary? A może zdobędziesz się na odwagę i sama zorganizujesz Sylwestra w domu? Albo spędzisz go w mało typowy sposób? Ty decydujesz! Szampańskiej zabawy!